KURUMSAL

Firmamız 2011 yılında Adana'da kurulmuştur. Kurucumuz Zeyit Uzun yapı sektörünün epoksi ve izolasyon uygulamalarında uzun yıllar boyunca edindiği deneyim ve bilgi birikimi ile uzmanlaşmış ekip ve ekipmanlarla sektörün her alanına hitap etmektedir.

Zef Yapı alanında Türkiye'nin önde gelen firmaları; TİRYAKİ AGRO, BAŞHAN TARIM, TEZOL KAĞIT, DOĞANAY ŞALGAM, ZAHİT ALÜMİNYUM, LEMAN KÜLTÜR, CARREFOUR M1, KİLİKYA ŞALGAM, SANKO ADIYAMAN, SANKO NARLI, AKDENİZ BÖLGE KOMUTANLIĞI, TARGIT TARIM, AGROSAN, DAVUT PANEL, GKM GIDA, İNKOM A.Ş, ETİS LOJİSTİK, MERSİN MARİNA, FİAT BORANLAR, FİAT BİROLLAR, ORHAN KAVAS, BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ, ULUSOY TEKSTİL İŞLETMESİ, MARSA YAĞ, LİDERSAN, GÜNEY ÇELİK HASIR, TAT MAKARNA ve bunun gibi birçok firmaya hizmet sunduk ve sunmaya devam etmekteyiz.

Firmamız BASF'IN (MASTER BUILDERS SOLUTIONS) uzman uygulayıcısı ve ürünlerini satmakta yetkili bayilerinden olup tüm Türkiyeye hizmet sunmaktayız.

Hizmet verdiğimiz sektörler arasında; GIDA FABRİKALARI, TEKSTİL FABRİKALARI, HASTANELER, SPOR SALONLARI, AVM’LER, OTOPARKLAR, LABORATUARLAR ve bunlara benzer birçok alanda hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

Siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verme arzusunda olup, sizleri de bizimle beraber gelişerek büyümeye davet ediyoruz.

Saygılarımla
ZEYİT UZUN


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis